LAGÜN

Lüks hayat denince ne anlıyorsunuz? Konfor mu, keyif mi, daha iyi bir yaşam isteği mi? 
Cevabınız “hepsi” ise, zarif ve tarz sahibi bir yaşamın kapılarını  Lagün Projesiyle açabilirsiniz. Su mimarisi, peyzajı ve sunduğu hizmetlerle ilham kaynağı ‘’Phuket Laguna’ nın şehirli bir yorumu Lagün’’ Standartların en üst seviyelerde tutulduğu yeni bir dünya Lagün’ de su ve doğanın lüksünü yaşayabilirsiniz.

Lagün, 185.000 m2’lik alanda 4 etap ve 4 farklı bina tipinden oluşmaktadır.  3+1 – 4+1-5+1 Çatı ve bahçe dubleksi, 6+2 müstakil villalardan oluşmaktadır. Toplamda 515 konut,  2.500 kişilik nüfus kapasitesine sahiptir. 

Lagün’de yararlanabileceğiniz sosyal aktiviteler;

24 Saat Güvenlik
Peyzaj bakımı ve havuz bakımı
Teknik Servis
Merkezi noktalara ulaşım için siteye özel ücretsiz servis olanağı
Zen Clup kapsamında
Fitness
Yoga
Dans
Pilates
Sauna
Açık yüzme havuzu
Havuz cafe
Güzellik merkezi
Ayrıca, açık havada terapi ya da müzik eşliğinde masaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Lagünde sandal keyfi de yapılabilmektedir.

 

ULAŞIM ALANLARI

İstanbul Sancaktepe ‘de TEM ve Şile Otoyolu aksında yer alan Lagün’e istediğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz.
Lagün, TEM’e 2 km,
Boğaziçi Köprüsü’ne 15 km,
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 18 km
Meydan, Buyaka,  AVM’ ye 8 km. mesafede.
Hizmet veren mağazalar

Lagün Cafe/Resteurant
Lagün Market
Lagün Bay Bayan Kuaför


SİNPAŞ PROJELERİNDE UZUN YILLAR GÖREV ALMIŞ VE SİNPAŞ PROJELERİNİN TAMAMINA HAKİM ALANINDA PROFESYONEL UZMANLARIMIZ SİZLERE DOĞRU TERCİHİ YAPMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR.

LAGÜN / Yorumlar

Satış Tipi: Tipi:
İletişim Bilgileri
Sinpaş Aqua 2010 Projesi Emek Mahallesi Atatürk Caddesi No1 Aqua Çarşı Sancaktepe 34785, İstanbul
Kurlar
Para BirimiAlışSatış
$ 27.002 27.051
28.757 28.809
£ 33.156 33.329
LAGÜN Seeworld Türkiye - SİNPAŞ LAGÜN SEEWORLD TÜRKİYE,Seeworld Türkiye, zarif, tarz, mimari, peyzay, phuket, laguna, 3+1, 4+1, 5+1, Çatı, bahçe, dubleksi, 6+2, müstakil, villa, lüks, 2. el, ikinci el, Sinpaş, Ağaoğlu, Suryapı, Dap Yapı, Teknik Yapı, Egeboyu, Aqua City 2010, Lagün, Akaysa Acıbadem, Kelebekia, Köyceyiz, Emlak, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Fabrika, Otel, Restorant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Arsa, Satılık, Satilik, Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza SEEWORLD TÜRKİYE Seeworld Türkiye - LAGÜN Zarif ve tarz sahibi bir yaşamın kapılarını Lagün Projesiyle açabilirsiniz. Su mimarisi, peyzajı ve sunduğu hizmetlerle ilham kaynağı Phuket Laguna nın şehirli bir yorumu Lagün Standartların en üst seviyelerde tutulduğu yeni bir dünya Lagünde su ve doğanın lüksünü yaşayabilirsiniz. Lagün, 185.000 m2’lik alanda 4 etap ve 4 farklı bina tipinden oluşmaktadır. 3+1 – 4+1-5+1 Çatı ve bahçe dubleksi, 6+2 müstakil villalardan oluşmaktadır.