GENEL MÜDÜR / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Ümit PAMUKÇU; Unilever bünyesinde Ulusal Zincir Mağazaların Satış ve Pazarlama yönetimini gerçekleştirdi. Akabinde 2003-2009 yılları arasında Çukurova Holding bünyesinde, KVK Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş.`de uzun yıllar teminatlı bayilerin aylık ortalama 20.000.000 Euro'luk Satış ve Risk yönetimini gerçekleştirdi. İnşaat ve Gayrimenkul Sektöründe Kentsel Hizmetler A.Ş'​ de Konut Satış Koordinasyonunu sağlayarak Stratejik Pazarlama alanlarında çok yönlü Kariyer yapma şansı buldu.

 

1999-2015 yılları arasında görev aldığı firmalarda sırasıyla;

 

1999-2002 yılları arasında

Unilever’ de Gıda kategorisindeki satışlarda ‘’Türkiye birinciliği ve yılın en iyi Satış Koçu ödülünü’’ aldı.

 

2003-2009 yılları arasında

Gsm sektöründe Çukurova Holding bünyesinde ; KVK Teknoloji Ürünleri Tic. A.Ş. ’de Bölge hissesini %1,9 oranlarından %14 seviyesine, mevcut bayi sayısını %320 artırarak Bölge büyütmede ve yıllık satış gerçekleşen oranlarında 10 Bölge içerisinde 2003-2008 yılları arasında 5 yıl aralıksız Türkiye birinciliğine imza atarak, '​'Üstün Başarılı Yönetici'' ödülünü aldı.

 

01.2012-02.2015 yılları arasında

Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden Kentsel Hizmetler A.Ş. ‘de Konut Projelerinin Satış operasyonlarını planlayarak, kendi geliştirdiği ve yönettiği Satış Modeli sayesinde şirket tarihinde gerçekleştirilmeyen satış adetlerine ve karlılığa ulaştı.

 

01.01.2012- 01.02.2015 Tarihleri arasında

Sinpaş Holding&Kentsel Hizmetler A.Ş.’ de Türkiye Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

 

01.03.2015 tarihi itibariyle

PAMUKÇU GROUP YAPI VE SAN.TİC. A.Ş.& SEEWORLD YAPI SAN.TİC.A.Ş. & PAMEDIA PRODUCTION ve UMPA MİMARİ TASARIM firmalarında Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

GENEL MÜDÜR / YÖNETİM KURULU ÜYESİ Seeworld Türkiye GENEL MÜDÜR / YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEEWORLD TÜRKİYE,Seeworld, Türkiye, Ümit, PAMUKÇU, Unilever, Gıda, Gsm, sektör, Çukurova, Holding, KVK, Teknoloji, Kentsel Hizmetler, Konut, Proje, Satış, operasyon, Satış Direktörü, İcra Kurulu, Üye, Pamukçu Grup, Genel Müdür, Yönetim, Kurul, Sinpaş, Ağaoğlu, Suryapı, Dap Yapı,Teknik Yapı, Sinpaş Egeboyu, Sinpaş Aqua City 2010, Sinpaş Lagün, Akaysa Acıbadem, Sinpaş Kelebekia, Sinpaş Köyceyiz, 2.El, ikinci el, Emlak Ofis, Daire, Site, Villa, Yalı, Köşk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis SEEWORLD TÜRKİYE Seeworld Türkiye, Ümit PAMUKÇU; Unilever Gıda , Gsm sektöründe Çukurova Holding bünyesinde KVK Teknoloji Ürünleri Tic. A.Ş. Kentsel Hizmetler A.Ş. de Konut Projelerinin Satış operasyonları Kentsel Hizmetler A.Ş Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi, Pamukçu Grup Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi