BAŞKANIN MESAJI

Grubumuz, temellerinin atıldığı 1957 yılından bu yana Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Her geçen gün büyüyen grubumuzun buna paralel olarak kurumsallaşma yolunda çok önemli adımlar attığını görmek ve bu yöndeki çabaların özveriyle devam etmesi; bugüne kadarki başarılarımızın gelecekte devam edeceğine dair önemli ipuçları vermektedir. Buna paralel olarak çalışmalarımıza; temel değerlerimizden taviz vermeden devam ederek sürdürülebilir büyümemizi korumak istiyoruz.

 

El attığı tüm alanlarda başarılı neticeler elde eden grubumuz; yürüttüğü projelerinde başarılarına yenileri eklemek için Yatırımlarına 2015 yılı itibariyle 3 marka daha eklemiştir.

 

Ülke ekonomisinin lokomotif sektörü olan inşaat sektöründe satış vadi sözleşmesiyle zamanında satılamayan inşaat projelerinin Konut Satış ve Pazarlama Faaliyetlerini, kurumsal, yenilikçi ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla SEEWORLD YAPI SAN.TİC.A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. İnşaat projelerinin Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi için yatırımcılara ‘’Franchise’’ verilmesi ve profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamak amacıyla SEEWORLD YAPI SAN.TIC.A.Ş. 2015 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.

 

PAMEDIA PRODUCTION Markamız; Sinema Filmi, Televizyon Programları, Tiyatro Oyunu, Reklam ve Müzik Albümü  yapım aşamalarını yönetmektedir. Ayrıca Üretim sonrası pazarlama, dağıtım ve yayın süreçlerini koordine etmek amacıyla  PAMEDIA PRODUCTION Markamız faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Günümüzün gelişen beğeni dünyasında önem kazanan ve yaşam şartlarının getirdiği uzun saatler geçirdiğimiz iç mekanın tasarımı artık aranan bir değerdir. Tek düze olanın yerini öznelliğin almasıyla mekan düzenlemede uzmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. İşte bu noktada Mimari Tasarım ve Dekorasyon alanında sektöre UMPA MİMARİ TASARIM markasını kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Ticari faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda gerekli fizibilite çalışması yapılmış ve neticesine göre hareket planımız çizilmiştir. İnanıyoruz ki herhangi bir konunun ilmine vâkıf olduğumuz takdirde o işte başarı kaçınılmazdır. Kısaca değinmek gerekirse çalışma değerlerimizi şu anahtar kelimelerle anlatabilirim;

 

Müşteri odaklılık, İnovasyon, Kaynak Optimizasyonu, Sürdürülebilir İş Modeli, Kurumsallaşmış Yönetim, Önce ilim sonra uygulama, Planlı çalışma, Cesaret ve Hedef odaklılık…

NEDİM PAMUKÇU

BAŞKANIN MESAJI Seeworld Türkiye BAŞKANIN MESAJI SEEWORLD TÜRKİYE,Seeworld, Türkiye, Başkan, mesaj, Grubumuz, temel, Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt, İnşaat, sektör, faaliyet, NEDİM PAMUKÇU, Pamukçuoğlu, Pamuk, Yapı, Gayrimenkul, Portföy, umpa, mimari, tasarım, 2. el, ikinci el, Sinpaş, Ağaoğlu, Suryapı, Dap Yapı, Teknik Yapı, Egeboyu, Aqua City 2010, Lagün, Acıbadem, Kelebekia, Köyceyiz, Emlak, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Fabrika, Otel, Restorant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Arsa SEEWORLD TÜRKİYE Seeworld Türkiye BAŞKANIN MESAJI, Grubumuz, temellerinin atıldığı 1957 yılından bu yana Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. NEDİM PAMUKÇU