Grup Şirketlerimiz

PAMUKÇUOĞLU

1957 yılında Pamukpalas Otel ile Turizm Sektöründe Ticari faaliyetine başlamıştır. 1972-1992 yılları arasında Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonları işletmeciliği (Franchise sistemi ile), Arçelik dayanıklı tüketim malları bayiliği ve Tofaş bayilikleri ile farklı sektörlerde başarısını kanıtlayarak Kurumsal Ticari deneyimini güçlendirmiştir. 1992-2005 yılları arasında İzmir’de Ticari faaliyetlerine devam eden Aile fertleri 2005 yılında Pamukçu Ailesinin 3. kuşağı olarak Genç, Dinamik ve Yenilikçi Yönetim Kadrosuyla kurdukları PAMUKÇUOĞLU İNŞAAT ile, Aile şirketlerinin elde ettiği Kurumsal Ticari deneyim ve başarısını İnşaat sektörüne taşımışlardır.

PAMUK YAPI

1998 yılında Mersin’de İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Kendi öz sermayesi ile inşaat sektöründe Yap&Sat deneyimi kazanan Pamuk Yapı, 17 yıllık teknik bilgi ve tecrübesini, sektöre ilişkin son teknolojik gelişimler ile birleştirerek, ayrıcalıklı müşteri taleplerini karşılamak için 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle akıllı bina projeleri üretmeye devam etmektedir.

UMPA Mimari Tasarım

Bireysel veya kurumsal müşterilerimizin gayrimenkullerine ilişkin İç Dekorasyon, Modern Mimari Tasarım Uygulamaları, Restorasyon vb. gibi tüm ihtiyaçları profesyonel mimarları ve tasarımcı kadrosu ile, modern inşaat tekniklerine uygun olarak, UMPA Mimari Tasarım tarafından projelendirilerek uygulanmaktadır.

SEEWORLD TURKİYE
‘’PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI’’ İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca ülke genelinde inşaat projelerinin portföy yönetimi alanında, topraktan satış vadi sözleşmesiyle veya proje tamamlandıktan sonra 2.El Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini kurumsal ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

SEEWORLD Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin profesyonel, güvenilir, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. 
Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. 
SEEWORLD Türkiye gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübelerini, eğitim ve iletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmak için siz girişimcileri bekliyoruz.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ Seeworld Türkiye - GRUP ŞİRKETLERİMİZ SEEWORLD TÜRKİYE,PAMUKÇUOĞLU, Pamukpalas, Otel, Turizm, Sektör, Ticari, faaliyet, PAMUK YAPI, Mersin, İnşaat, SEEWORLD, Gayrimenkul, Portföy, Yönetimi, Konut, Satış, Pazarlama, UMPA, Mimari, Tasarım, İç Dekorasyon, Modern, Mimari, Tasarım, uygulamaları, Restorasyon.. Türkiye, Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi, Çözüm, odaklı, yatırımcı, franchise SEEWORLD TÜRKİYE PAMUKÇUOĞLU 1957 yılında Pamukpalas Otel ile Turizm Sektöründe Ticari faaliyetine başlamıştır. PAMUK YAPI 1998 yılında Mersinde İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. SEEWORLD Gayrimenkul Portföy Yönetimi SEE&WORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, Konut Satış ve Pazarlama faaliyetleri. UMPA Mimari Tasarım İç Dekorasyon, Modern Mimari Tasarım uygulamaları, Restorasyon.. SEEWORLD Türkiye Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yatırımcılara franchise imkanı