HAKKIMIZDA

Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde 50 seneyi aşkın Ticari Tecrübeye sahip PAMUKÇU GRUP iştiraki olan Aile bireylerine ait “PAMUKÇUOĞLU iNŞAAT” ve “PAMUK YAPI” firmalarımız Mersin, İzmir ve İstanbul illerinde “Butik İnşaat Projeleri” üreterek Profesyonel Ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş. iştiraki olan aile bireylerine ait ‘’PAMUKÇUOĞLU İNŞAAT ve PAMUK YAPI’’ şirketlerimiz, son kullanıcı tarafından konfora yönelik talep edilebilecek tüm ayrıcalıkları dikkate alarak uluslararası kalite standartlarında, son teknolojilere uygun konut projeleri üretmektedir.

PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş. markamız ‘’SEEWORLD TÜRKİYE’’ PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş İştiraki ‘’PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI" İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca ülke genelinde inşaat projelerinin portföy yönetimi alanında, satış vadi sözleşmesiyle veya proje tamamlandıktan sonra 2.El Konut Satış ve Pazarlama Faaliyetlerini, kurumsal ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

‘’SEEWORLD Türkiye’’ markamız, inşaat projelerinin Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin kurumsal olarak yürütülmesi amacıyla ülke genelinde yatırımcılara ‘’Franchise’’ olarak verilmesi yoluyla profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamaktadır.

PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş markamız ‘’UMPA Mimari Tasarım‘’ alanında uzman kadrosu ile müşterilerimize, teknolojiden en üst düzeyde faydalanarak kusursuz işçilikle, modern ve ayrıcalıklı İç Mimari Tasarım ve Dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

 

SEEWORLD Türkiye satış sonrası hizmetler departmanımız vekalet sistemiyle gayrimenkul alım ve satım işlemlerini kurumsal bir şekilde tamamlayarak müşterimizin tapu satış sürecinde her türlü konforunu sağlamaktadır. Ayrıca alanında uzman ve profesyonel yatırım danışmanlarımız müşteri odaklı Gayrimenkul Yatırım Planlama Faaliyetlerini yürütmektedir.

Anlaşmalı banka şubelerimiz aracılığıyla uygun kredi faiz oranları ve esnek ödeme plan analizleri yapılarak müşteri odaklı “Mortgage Kredi Danışmanlığı’’ hizmetleri sunulmaktadır.

Proje ve Yatırım Fizibiliteleri, Keşif ve Teklif Çalışmaları, Etüt Hedef Kitle Analizi, Kullanım Analizi, Fiyat Stratejisi, Proje Geliştirme, Zaman Kar Paritesi alanlarında Seeworld Türkiye markası adı altında hizmet verilmektedir.

SEEWORLD Türkiye ayrıca Kentsel Dönüşüm, Yatırım ve Uzlaşma Yönetimi, Bireysel Tekil Bina Yenileme Danışmanlık ve Uygulama , Çoklu Mülk / Site Yenileme, Site Yönetimi ve Uygulamaları alanlarında uzman ekibiyle kurumsal hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA SEEWORLD TURKİYE HAKKIMIZDA SEEWORLD TÜRKİYE,SEEWORLD, Türkiye, Kurumsal, Ülke, yatırımcı, Franchise, profesyonel, hizmet, ağ, Kentsel, Dönüşüm, Yatırım, Uzlaşma, Yönetim, Bireysel, Tekil, Bina, Yenileme, Danışmanlık, Uygulama, Çoklu Mülk, Site, uzman, ekip, Kurumsal, hizmet, Sinpaş, 2.El, Ağaoğlu, Suryapı, Dap Yapı, Teknik Yapı, Egeboyu, Aqua City 2010, Lagün, Akaysa, Acıbadem, Kelebekia, Köyceyiz, Daire, Site, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Dükkan, Konut, Turistik, Satılık, Satilik, Mülk, Mulk, Apartman SEEWORLD TÜRKİYE SEEWORLD Türkiye Markamız, İnşaat Projelerinin Satış&Pazarlama faaliyetlerinin Kurumsal olarak yürütülmesi amacıyla Ülke genelinde yatırımcılara Franchise olarak verilmesi yoluyla profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamaktadır. SEEWORLD Ayrıca Kentsel Dönüşüm, Yatırım ve Uzlaşma Yönetimi,Bireysel Tekil Bina Yenileme Danışmanlık ve Uygulama , Çoklu Mülk, Site Yenileme, Site Yönetimi ve Uygulamaları alanlarında uzman ekibiyle Kurumsal hizmet vermektedir.