LAGÜN

Lüks hayat denince ne anlıyorsunuz? Konfor mu, keyif mi, daha iyi bir yaşam isteği mi? 
Cevabınız “hepsi” ise, zarif ve tarz sahibi bir yaşamın kapılarını  Lagün Projesiyle açabilirsiniz. Su mimarisi, peyzajı ve sunduğu hizmetlerle ilham kaynağı ‘’Phuket Laguna’ nın şehirli bir yorumu Lagün’’ Standartların en üst seviyelerde tutulduğu yeni bir dünya Lagün’ de su ve doğanın lüksünü yaşayabilirsiniz.

Lagün, 185.000 m2’lik alanda 4 etap ve 4 farklı bina tipinden oluşmaktadır.  3+1 – 4+1-5+1 Çatı ve bahçe dubleksi, 6+2 müstakil villalardan oluşmaktadır. Toplamda 515 konut,  2.500 kişilik nüfus kapasitesine sahiptir. 

Lagün’de yararlanabileceğiniz sosyal aktiviteler;

24 Saat Güvenlik
Peyzaj bakımı ve havuz bakımı
Teknik Servis
Merkezi noktalara ulaşım için siteye özel ücretsiz servis olanağı
Zen Clup kapsamında
Fitness
Yoga
Dans
Pilates
Sauna
Açık yüzme havuzu
Havuz cafe
Güzellik merkezi
Ayrıca, açık havada terapi ya da müzik eşliğinde masaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Lagünde sandal keyfi de yapılabilmektedir.

 

ULAŞIM ALANLARI

İstanbul Sancaktepe ‘de TEM ve Şile Otoyolu aksında yer alan Lagün’e istediğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz.
Lagün, TEM’e 2 km,
Boğaziçi Köprüsü’ne 15 km,
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 18 km
Meydan, Buyaka,  AVM’ ye 8 km. mesafede.
Hizmet veren mağazalar

Lagün Cafe/Resteurant
Lagün Market
Lagün Bay Bayan Kuaför


SİNPAŞ PROJELERİNDE UZUN YILLAR GÖREV ALMIŞ VE SİNPAŞ PROJELERİNİN TAMAMINA HAKİM ALANINDA PROFESYONEL UZMANLARIMIZ SİZLERE DOĞRU TERCİHİ YAPMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR.

LAGÜN / Yorumlar

İletişim Bilgileri
Sinpaş Aqua 2010 Projesi Emek Mahallesi Atatürk Caddesi No1 Aqua Çarşı Sancaktepe 34785, İstanbul
Kurlar
Para BirimiAlışSatış
$ 17.936 17.968
18.526 18.560
£ 21.883 21.997
SEEWORLD TÜRKİYE lagun l uuml;ks hayat denince ne anliyorsunuz konfor mu keyif mi daha iyi bir yasam istegi mi nbsp;cevabiniz ldquo;hepsi rdquo; ise zarif ve tarz sahibi bir yasamin kapilarini nbsp; lag uuml;n projesiyle a ccedil;abilirsiniz su mimarisi peyzaji ve sundugu hizmetlerle ilham kaynagi lsquo; rsquo;phuket laguna rsquo; nin sehirli bir yorumu lag uuml;n rsquo; rsquo; standartlarin en uuml;st seviyelerde tutuldugu yeni bir d sancaktepeyenidoganabdurrahmangazi mah konut projeleri SEEWORLD TÜRKİYE,lagun,lüks,hayat,denince,ne,anliyorsunuz?,konfor,mu,keyif,mi,daha,iyi,bir,yasam,istegi,mi? cevabiniz,“hepsi”,ise,zarif,ve,tarz,sahibi,bir,yasamin,kapilarini ,lagün,projesiyle,açabilirsiniz,su,mimarisi,peyzaji,ve,sundugu,hizmetlerle,ilham,kaynagi,‘’phuket,laguna’,nin,sehirli,bir,yorumu,lagün’’,standartlarin,en,üst,seviyelerde,tutuldugu,yeni,bir,d&,sancaktepe,yenidogan,abdurrahmangazi,mah,konut,projeleri, SEEWORLD TÜRKİYE lagun l uuml;ks hayat denince ne anliyorsunuz konfor mu keyif mi daha iyi bir yasam istegi mi nbsp;cevabiniz ldquo;hepsi rdquo; ise zarif ve tarz sahibi bir yasamin kapilarini nbsp; lag uuml;n projesiyle a ccedil;abilirsiniz su mimarisi peyzaji ve sundugu hizmetlerle ilham kaynagi lsquo; rsquo;phuket laguna rsquo; nin sehirli bir yorumu lag uuml;n rsquo; rsquo; standartlarin en uuml;st seviyelerde tutuldugu yeni bir d sancaktepeyenidoganabdurrahmangazi mah konut projeleri